Понеділок, 10.12.2018, 10:56
Вітаю Вас, Гість
Головна » 2012 » Лютий » 19 » День святого Валентина
15:25
День святого Валентина
Любов є дивовижним почуттям. Уже не один десяток, не одну сотню і, навіть, не одну тисячу років люди не припиняють говорити, писати і творити в ім’я цього божественного почуття. Крім того стверджується, що здатність людини кохати - це найбільший дар. Саме 14 лютого ми звертаємось до теми кохання, бо це надзвичайний день — День Святого Валентина — Всесвітній день закоханих.Це хвилююче свято прийшло до нас із Заходу, де щороку його відзначають. Різні перекази, легенди стверджують, що Святий Валентин — не вигаданий. У Давньому Римі цим іменем був названий один священик. Жив він у III ст. н. е., у роки царювання Клавдія II. Як відомо, цей імператор прославився своєю жорстокістю, деспотизмом. Клавдій II заборонив одружуватися воїнам, бо, мовляв, вони тоді не так пильно нестимуть службу.
Рим. III століття нашої ери. Імператор мріє створити найсильнішу армію в світі. «Справжній чоловік має бути справжнім воїном. І оскільки воїн має бути завжди в поході, далеко від дому, то ніщо не повинно зв'язувати його з домівкою. Я забороняю воїнам моїх легіонів одружуватися». Священик Валентин, незважаючи на заборону та небезпеку, таємно одружував закоханих.
Усе закінчилося сумно. Валентина кинули до в'язниці, пізніше він був засуджений до страти. Згодом, у 469 році, священика зарахували до лику святих. Відтоді Валентина вважають єдиним святим — покровителем всіх закоханих. З того часу минуло майже дві тисячі років. Та слова кохання живуть і досі. Весь світ у день 14 лютого зізнається у коханні. Закохані надсилають одне одному ніжні та трепетні листи, які називаються «валентинками».
14 лютого у стінах Гірчичнянської школи відбувся виховний захід присвячений Дню святого Валентина.Найактивнішу участь в проведенні свята взяли учні восьмого та дев’ятого класів. Учнями були зачитані вірші про кохання різних поетів української та світової літератури. Лунали різні пісні, всі бажаючі могли взяти участь у веселих конкурсах, за перемогу в яких можна було отримати призи.Свято залишило учням нові знання про історію святкування Дня святого Валентина, багато радості та позитивних вражень.
Переглядів: 555 | Додав: yulichka | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 2
2 Борисівна  
Дуже гарне свято. Всім сподобалось.

1 ximik  
Хороше було свято.
Як і усе в нашій школі: по сімейному затишне і щире.
Молодці 8-9 класи, які гарно провели, та Юля Валеріївна за підготовку. Особливо вразило оформлення зали.

Ім`я *:
Email *:
Код *: